Pracownia fotografii Tomek Grzyb


Menu

Oferta

Moją ofertę kieruję do osób którym zależy na niebanalnych zdjęciach wykonanych z dbałością o poziom techniczny. Bez względu na to czy są to fotografie ślubne, rodzinne, zdjęcia do portfolio, czy fotografie na potrzeby firm i instytucji oferuję moje pełne zaangażowanie, doświadczenie, oraz indywidualne podejście do każdego projektu. Chętnie zapoznam się z Państwa potrzebami oraz sugestiami i uwzględniając je wykonam pracę. Mieszkam w Ostrołęce, pracuję na terenie całego kraju, jeśli podobają się Państwu moje zdjęcia i Jesteście zainteresowani współpracą proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia szczegółów oraz rezerwacji terminu. Posługuję się pełnoklatkowymi aparatami firmy Canon, wysokiej klasy obiektywami (najczęściej stałoogniskowymi), lampami błyskowymi Canon. Używam również średnioformatowych aparatów analogowych.

Fotografia Ślubna

Zapraszam do współpracy Młode Pary zamierzające zmienić stan cywilny. Z przyjemnością uwiecznię Dzień Waszego Ślubu, towarzysząc Wam od przygotowań do oczepin włącznie. W innym dniu tygodnia zrealizuję sesję plenerową która może odbyć się w kilku miejscach, także wnętrzach. Obrobione autorsko zdjęcia przekażę na płycie DVD. Wybraną ilość fotografii otrzymacie w albumie książkowym lub tradycyjnym. Abyście mogli dzielić się zdjęciami z osobami bliskimi uruchomię profesjonalną galerię internetową.


W zakresie mojej pracy znajdują się:

- dwudniowa obsługa fotograficzna: reportaż z dnia ślubu

Fotografuję: - przygotowania u fryzjera lub makijażystki,w domu Pana Młodego, w domu Pani Młodej
- błogosławieństwo
- uroczystość w kościele lub USC
- wesele wraz z oczepinami (mniej więcej do godz.1 w nocy)oraz sesja plenerowa (trwająca od 4 do 5 godzin) wykonana w innym dniu.

Obróbka zdjęć: Fotografie poddane są selekcji oraz starannej obróbce graficznej:
- Obróbka wszystkich parametrów obrazu na poziomie plików RAW.
- Obróbka końcowa i stylizacja plików JPG.
- Wszystkie zdjęcia z sesji plenerowej oraz wybrane przez Klientów zdjęcia do albumu z reportażu, są retuszowane (korekcja drobnych niedoskonałości skóry, niekorzystnych odblasków światła na twarzy oraz jeśli to niezbędne: modelowanie elementów sylwetki.

Płyta ze zdjęciami: Wszystkie zdjęcia (ok. 300-400szt. z dnia ślubu oraz 35-50szt. z sesji plenerowej) przygotowane autorsko (np: kolor, czarno białe, sepia, kolor kross, pastelowe, odbarwione) przekazuję na niezabezpieczonej płycie DVD. Znajdują się na niej także katalog ze zdjęciami zmniejszonymi.

Album książka, album tradycyjny lub odbitki na papierze fotograficznym: Zależnie od wybranej opcji, wykonam dla Państwa album klasyczny(tradycyjny do którego fotografie są wklejane) lub album książkę zawierający zdjęcia przygotowane w formie indywidualnego projektu graficznego. Istnieje możliwość otrzymania jedynie odbitek na papierze fotograficznym.

Pakiet fotografii Ślubnej opcja 1 - Dwudniowa obsługa fotograficzna
- Obróbka zdjęć
- Płyta ze zdjęciami
- Odbitki na papierze fotograficznym (100 wybranych zdjęć w formacie 15×23 na papierze jedwabistym lub matowym)
- Dojazd do 40km w okolicach Ostrołęki

Pakiet fotografii Ślubnej opcja 2 - Dwudniowa obsługa fotograficzna
- Obróbka zdjęć
- Płyta ze zdjęciami
- Ekskluzywny Album firmy Barański na 80 zdjęć formatu 15×23 lub 18×27 w okładkach z ekoskóry
- Dojazd do 40km w okolicach Ostrołęki

Istnieje możliwość zamówienia albumów w oprawie ze skóry naturalnej, drewna, stali szlachetnej.

Pakiet fotografii Ślubnej opcja 3 - Dwudniowa obsługa fotograficzna
- Obróbka zdjęć
- Płyta ze zdjęciami
- Ekskluzywny Album książka (30×45cm po rozłożeniu) z 15 rozkładówkami na papierze fotograficznym w okładkach z ekoskóry (do tego albumu Klienci mogą wybrać do 80 zdjęć)
- Dojazd do 40km w okolicach Ostrołęki

Pakiet fotografii Ślubnej opcja 4 - Dwudniowa obsługa fotograficzna
- Obróbka zdjęć
- Płyta ze zdjęciami
- Ekskluzywny Album książka (30×60cm po rozłożeniu) z 15 rozkładówkami na papierze fotograficznym w okładkach z ekoskóry (do tego albumu Klienci mogą wybrać do 80 zdjęć)
- Dojazd do 40km w okolicach Ostrołęki

Pakiet fotografii Ślubnej opcja 5 - Dwudniowa obsługa fotograficzna
- Obróbka zdjęć
- Płyta ze zdjęciami
- Ekskluzywny Album książka (30×60cm po rozłożeniu) z 15 rozkładówkami na papierze fotograficznym w okładkach z ekoskóry (do tego albumu Klienci mogą wybrać do 80 zdjęć)
- Dwa dodatkowe Albumy dla Rodziców z tym samym projektem graficznym (20×40cm po rozłożeniu) w okładkach z ekoskóry
- Dojazd do 40km w okolicach Ostrołęki


Przy każdej z opcji istnieje możliwość zamówienia albumów w oprawie ze skóry naturalnej. Do każdego albumu książki wykonywany jest indywidualny projekt graficzny z uwzględnieniem sugestii zleceniodawcy.

Okładki każdego z albumów występują w różnych kolorach i wzorach. Zdjęcia które zostaną umieszczone w albumie Para Młoda może wybrać sama. Klienci mają możliwość wybrania albumu z innych materiałów niż powyższe np:
okładki z drewna lub skóry naturalnej w przypadku albumów firmy Barański, lub zamówienia album na większą ilość zdjęć.

Rodzaj albumu oraz jego kolor i wzór można wybrać po obejrzeniu zdjęć. Proponuję także wykonanie sesji narzeczeńskiej.
Zdjęcia które w trakcie niej powstaną będą miłym wspomnieniem czasu w którym dojrzewała w Was decyzja o pobraniu się, oraz miejsc i sytuacji dla Was ważnych.
Fotografie te mogą posłużyć jako materiał do zaproszeń ślubnych, do wykonania portretu ozdabiającego Wasze miejsce w sali weselnej, wykonania pamiątkowego plakatu na którym podpisy złożą goście, podziękowań dla rodziców oraz innych uczestników uroczystości. Koszt wykonania sesji narzeczeńskiej jest niższy gdy Klienci zamówią również usługę reportażu ślubnego. Istniej możliwość zamówienia sesji plenerowej bez reportażu ślubnego. Na jej realizację Klienci mogą zarezerwować dowolny dzień tygodnia oprócz soboty.

Chrzest Święty, uroczystości rodzinne i firmowe

Zajmuję się fotografowaniem chrztów, przyjęć rocznicowych, wszelkiego typu uroczystości rodzinnych, firmowych oraz wydarzeń społecznych. Jeśli chcą Państwo zatrzymać na fotografiach ważne dla Was i Waszej rodziny chwile zapraszam do współpracy. Będę towarzyszył Państwu w trakcie uroczystości nie ingerując w przebieg wydarzeń, starając się jednocześnie uchwycić każdy ważny moment, uwiecznić uczestników spotkania, oraz jego atmosferę. Podczas reportażu z uroczystości chrztu świętego zaczynam od zarejestrowania chwil gdy w domu rodzina gromadzi się wokół dziecka aby przygotować je do ceremonii. Wykonuję portrety dziecka, zdjęcia z bliskimi, uwieczniam pamiątki chrzcielne. Kolejnym etapem jest rejestracja przebiegu uroczystości w kościele. Towarzyszę Państwu także podczas przyjęcia w trakcie którego możemy wykonana krótką sesję plenerową lub zdjęcia pozowane we wnętrzach. Fotografie przekazuję w formie cyfrowej na płycie DVD. Mogę również przygotować album tradycyjny lub album książkę ze stronami na papierze fotograficznym.

Zdjęcia rodzinne, sesje brzuszkowe

Aby zatrzymać niepowtarzalne chwile spędzone z bliskimi zapraszam do skorzystania z oferty zdjęć rodzinnych. Tego typu sesje wykonuję w Państwa domu starając się pokazać atmosferę Waszego codziennego życia, uczuć które Was łączą, Waszych zainteresowań oraz sposobów na spędzanie czasu wolnego. Przyszłym mamom proponuję wykonanie sesji ciążowej. Zdjęcia w których mogą uczestniczyć także pozostali członkowie rodziny będą niepowtarzalną pamiątką do której po latach będziecie z przyjemnością wracać.

Usługi dla Firm i instytucji

Zapraszam do skorzystania z możliwości wykonania fotografii na potrzeby Państwa firmy. Zobrazują one zakres usług oferowanych przez Państwa, podkreślając to co w Waszej działalności jest unikatowe.
Zdjęcia techniczne:
Propozycję dla firm produkcyjnych i usługowych stanowią zdjęcia techniczne będące zapisem fotograficznym procesów produkcyjnych, specyfiki technologicznej oraz prezentacją półfabrykatów, materiałów oraz gotowego wyrobu. Moimi klientami są także urzędy oraz instytucje społeczne.

Albumy

Aby fotografie prezentowały się okazale wymagają odpowiedniej oprawy. Proponuję dwa rodzaje albumów: ALBUMY KSIĄŻKI w których zdjęcia złożone przeze mnie w projekt graficzny, zapełniają rozkładówkę czyli łączące się dwie strony.
Występują one w 3 formatach:
30×60 cm po rozłożeniu
30×45 cm po rozłożeniu
20×40 cm po rozłożeniu (wybierane najczęściej jako albumy dla rodziców przy zamówieniu książki 30×60).
Albumy Tradycyjne do których wklejane są fotografie. Najczęściej wykorzystuję albumy produkowane przez firmę Barański.
Albumy występują w różnych wzorach, kolorach oraz w oprawach z różnych materiałów (skóra, ekoskóra, drewno, tkanina).